Opieka psychologiczna

Wsparcie psychologiczne par starających się o potomstwo. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu par leczących się z powodu niepłodności wskazuje jak ważne jest kompleksowe wsparcie par. Leczenie niepłodności jest procesem obarczonym dużymi emocjami, towarzyszące parom podczas diagnostyki, przygotowań do procedur wspomaganego rozrodu, oraz podczas oczekiwania na wynik.
To trudny okres w życiu każdej pary. To czas w którym wsparcie najbliższych jest bardzo ważne, choć czasem nie wystarczające. Decyzja o skorzystaniu z profesjonalnej pomocy psychologicznej pomaga przejść przez ten czas.

Gravita stworzyła dla swoich pacjentów możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy psychologa. Chcemy aby każda para mogła w spokojnej atmosferze porozmawiać o swoich wątpliwościach, emocjach, reakcjach na niepowodzenie i aby mogła przejść przez procedurę w pełni zaopiekowania zarówno pod względem medycznym jak i psychologicznym.

Zachęcamy do skorzystania z oferty konsultacji z psychologiem.

Zapraszamy na konsultacje indywidualne oraz dla par umawiane pod numerem telefonu:

Czekamy na Ciebie

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Telefon

42 651 90 10

E - mail

office@gravita.info.pl

Adres kliniki

Kniaziewicza 20a
Łódź 91-347

E - mail

office@gravita.info.pl

Godziny przyjęć

Pon - Cz: 08:00 - 18:00
Piątek:09:00 - 17:00

Umów wizytę w Klinice Gravita

Jeżeli masz preferencję odnośnie godziny, w której chcesz umówić wizytę, prosimy o jej wskazanie. Skontaktujemy się z Tobą.
    Preferowana data i godzina wizyty